Rozvojové projekty ČBF - dotace pro kluby

Komise basketbalu dětí a mládeže ve spolupráci s Českou asociací minibasketbalu si dovolují představit projekty rozvoje minibasketbalu pro rok 2018. Na níže vypsané projekty mohou získat basketbalové kluby dotaci od ČBF. 

Kromě již zavedených příspěvků na minibasketbalové turnaje, kempy a turnaje pořádané pro základní školy, lze opět žádat o zařazení do programů pro získání dotace na stahovací koše, získání materiálního vybavení v rámci Start Up programu, či vybavení v rámci programu Baby Basket.

Představení rozvojových programů ČBF pro rok 2018: 

1. Minibasketbalové turnaje - příspěvek pro basketbalové kluby, které uspořádají basketbalový turnaj pro hráče/hráčky kategorie U13 a níže.

2. Minibasketbalové kempy - příspěvek pro basketbalové kluby, které uspořádají basketbalový kemp pro děti do 13 let věku.

3. Turnaje pro základní školy - příspěvek pro basketbalové kluby, které uspořádají sportovní akci pro spolupracující základní školy (1.- 6. třída ZŠ).   

4. Stahovací koše - příspěvek na zařízení pro plynulou regulaci výšky basketbalových košů s výškou nastavení koše 2,60 – 3,05m.

5. Start Up program - program na podporu nově vzniklých klubů. Svou žádost mohou zaslat i kluby již existující, které obnoví některou z kategorií minižactva. Materiální podpora dle vlastního výběru (míče, agility žebřík, kužely, kloboučky, trenérská deska, apod.)

 6. Baby Basket - představení programu pro nejmenší děti. Poskytnutí konceptu, zásad a pravidel hry pro děti od 6 do 10 let věku. Žadatelé o zapojení do Baby Basketu mohou, při určité spoluúčasti, získat mobilní koše s nastavitelnou výškou od 2,2 do 2,6 metru, plastové medaile pro malé šikovné baskeťáky a také speciální odlehčené basketbalové míče Molten velikosti 4.

 Žádosti o příspěvky pro rok 2018 je možno zasílat již nyní. Uzávěrka jednotlivých žádostí je uvedena v zásadách poskytování příspěvku. Pozor - termíny uzávěrek se liší!

Termíny pro zaslání žádosti, zásady pro poskytování příspěvku, i vlastní žádosti naleznete zde:

1. Zásady + žádost minibasketbalové  turnaje  

2. Zásady + žádost minibasketbalové kempy  
3. Zásady + žádost turnaje/soutěže základních škol 
4. Zásady + žádost na stahovací koše
5. Zásady + žádost Start Up program
6. Zásady + žádost Baby Basket,  představení košů, míčů a medailí k programu BB ZDE

 

V případě, že nebude do termínu vyhodnocení žádostí stanoven rozpočet ČBF pro rok 2018, termín vyhodnocení žádostí se posouvá až do doby stanovení rozpočtu ČBF pro rok 2018.

 

Další případné dotazy lze zasílat na jnovotny@cbf.cz