Tréninkové deníky pro malé baskeťáky

Česká basketbalová federace vydala a poskytne klubům zdarma Tréninkové deníky pro malé basketbalisty a basketbalistky.  Deníky jsou primárně určeny pro nejmladší kategorie dětí (přípravky, U10 a U11). Obsahem jsou doplňující informace ke sportovní přípravě dětí. Mimo jiné zde najdeme důležité informace o držiteli deníku, kontakty na rodiče i trenéry, docházku na tréninky, rozvrh a obsah tréninku, testy výkonnosti a nechybí zde ani vlastní osobní hodnocení dětí, jejich pocitů z tréninku, či individuální zhodnocení trenéra.

Předseda Komise basketbalu dětí a mládeže Jiří Novotný o denících říká: „Vážíme si všech trenérů, rodičů i dalších osob, kteří svůj osobní čas věnují práci s nejmenšími dětmi. Vydáním deníků pro nejmenší basketbalisty chceme jejich práci podpořit. Ke každému deníku ještě náleží zvláštní arch se samolepkami maskota minibasketbalu, které mohou trenéři vlepovat dětem do jejich deníků za snahu, kázeň, docházku, jejich individuální činnosti a dovednosti. Trenérům jsme připravili i razítka pro zaznamenávání docházky dětí na trénink. Věříme, že se deníky budou dětem líbit, a že si je děti budou ve spolupráci s rodiči a trenéry aktivně vyplňovat.“

Kompletní balíčky (Deníky pro děti, archy se samolepkami, razítka s razítkovacími polštářky) lze již nyní objednávat na adrese: jnovotny@cbf.cz. Při objednávce vždy uveďte požadovaný počet deníků na klub.

Vše bude posléze k vyzvednutí na adrese České basketbalové federace (Zátopkova 100/2, 160 17  Praha 6).

Případné další informace poskytne Jiří Novotný - jnovotny@cbf.cz.

 

3674ODc.jpg