MČR, NÁRODNÍ FINÁLE A FESTIVALY 2017 - VÝSLEDKY

 

Národní finále nejmladších minižáků

Místo konání: Pardubice

Termín: 21.-23.4. 2017

KONEČNÉ POŘADÍ:

  1. BK Synthesia Pardubice
  2. Torola Basket Příbor
  3. BA Nymburk
  4. BC Vysočina
  5. BŠ Tygři Praha
  6. TJ Loko Plzeň
  7. BA Roudnice n/L
  8. Sokol Sršni Písek
  9. NH Ostrava
  10. BA Sparta Praha
  11. Královští Sokoli
  12. TJ Slavia Kroměříž

ALL STARS 1.
Pardubice - Ondřej Krejčík a Jan Kašpar
Nymburk - Jakub Čený
Příbor - Viktor Ivánek
Vysočina - Lukáš Dejmek

ALL STARS 2.
Roudnice - Josef Repka
Nymburk - Sebastian Křemen
NH Ostrava - Jakub Mršťák
Příbor - Vít Gabzdyl
Tygři Praha - Václav Skřivánel

MVP
Pardubice - Ondřej Krejčík

Střelec
Pardubice - Ondřej Krejčík

Obránce
Pardubice - Adam Fecko

Dovednostní soutěže:

TH Královští Sokoli HK - Jan Pluhař

Driblingová dráha Královští Sokoli HK - Jan Pluhař

Národní finále nejmladších minižákyň:

Místo konání: Krnov

Termín: 21.-23.4.2017

Konečné pořadí:

  1. Sokol ZVUS Hradec Králové
  2. SBŠ Ostrava
  3. BK Strakonice
  4. BŠ Tygři Praha
  5. HB Basket Praha
  6. BK Klatovy
  7. TJ Slovan Litoměřice
  8. SŠMH Handicap Brno
  9. BK Studánka Pardubice
  10. OSK Olomouc
  11. ŠBK Sadská
  12. TJ Loko Krnov

ALL STAR:

VODVÁRKOVÁ Stella ( Sokol ZVUS Hradec Králové )
BOROVCOVÁ Agáta ( Sokol ZVUS Hradec Králové )
ZDEŇKOVÁ Valérie ( SBŠ Ostrava )
PEŠKOVÁ Anastázie ( BK Strakonice )
EBERTOVÁ Kateřina ( TJ Slovan Litoměřice )

MVP: BRZOŇOVÁ Emilíe ( BŠ Tygři Praha )

 

Národní finále nejmladších MINI MIX

Místo konání: Brandýs n/L

Termín: 21.-23.4. 2017

Konečné pořadí:

  1. BK Žďár nad Sázavou
  2. TJ Sokol Josefov
  3. SKB Rokycany
  4. Basketbal České Budějovice
  5. BK Litomyšl
  6. BK Brandýs n/L
  7. SK Podolí
  8. Basket Valmez
  9. BK Baník Most
  10. SŠB Pardubice
  11. BA Sparta Praha
  12. BK Tábor

 

ALL STAR: 
Zajíček Adam (TJ Sokol Josefov)
Šimonek Jakub (České Budějovice)
Beran František (Žďár n/S)
Syrovátka Tomáš (SKB Rokycany)
Metyšová Bohdana (Basket Litomyšl)

 

MVP: Danko Matěj (Žďár n/S) a Plašilová Tereza (Josefov)

 

Národní finále mladších minižáků

Místo konání: Plzeň
Termín: 29.4.-1.5.2017

Konečné pořadí:

  1. BK NH Ostrava
  2. Basket Litomyšl
  3. Sokol Sršni Písek
  4. BK Ústí n/L
  5. BŠ Tygři Praha
  6. Sokol Kbely
  7. BK Žďár n/S
  8. TJ Slavia Kroměříž
  9. BK Klatovy
  10. BK Loko Plzeň
  11. BK Synthesia Pardubice
  12. BA Nymburk


ALL STAR
Vojtěch Zeithammer (BŠ Praha)
Tomáš Folta (Litomyšl)
Ondřej Novák (Ústí n/L)
Šimon Žák (Sršni Písek)
Jakub Zvolánek (Ostrava)

Nejlepší střelec: Josef Svoboda (Písek)

MVP: Ervín Gerö (Ostrava)

 

Národní finále mladších minižákyň:

Místo konání: Hradec Králové
Termín: 28.4.-30.4.2017

Konečné pořadí

  1. Sokol Hradec Králové
  2. ŠKB Sadská
  3. Studánka Pardubice
  4. Sokol Horní Počernice
  5. Tygři Praha
  6. BK Strakonice
  7. Slovan Litoměřice
  8. DBaK
  9. SBŠ Ostrava
  10. Jiskra Kyjov
  11. BSK TJ Jičín
  12. TJ OP Prostějov

 

ALL STARS:
Brožová Anna (Studánka Pardubice)
Jeníková Natálie (ŠBK Sadská)
Vintrová Anna (Sokol Hradec Králové)
Samouk Laura (BŠ Praha)
Lindrová Lucie (Sokol Hradec Králové)

MVP: Vlachová Natálie (Sokol Hradec Králové)

Festival mladších minižáků

Místo konání: Ostrava
Termín: 28.4.-30.4.2017

Konečné pořadí

  1. BK Opava
  2. BA Sparta Praha
  3. BC Vysočina
  4. BK Snakes Ostrava
  5. SAM BŠM Brno
  6. Jižní Supi
  7. BK Horejsek Děčín
  8. BCM Orli Prostějov
  9. BCM Olomouc
  10. USK Praha
  11. Sojky Pelhřimov
  12. SKB Zlín

ALL STAR:

Nejlepší střelec:

MVP: 

 

Festival mladších minižákyň

Místo konání: Most
Termín: 28.4.-30.4.2017

Konečné pořadí

1. BA Sparta Praha
2. Basket Slovanka
3. BK Baník Most
4. SŠMH Brno
5. KP Brno
6. BK Sluneta Ústí nad Labem
7. BK Brandýs nad Labem
8. BC Slaný
9. BK Loko Karlovy Vary
10. Basket Ostrava
11. BK Levhartky Chomutov
12. BSK Tatran Kraslice

ALL STARS:
Kameníková Daniela (BK Baník Most)
Titzová Linda (SŠMH Brno)
Krausová Vendula (BA Sparta Praha)
Klapková Nella (Basket Slovanka)
Šalkovičová Martina (BA Sparta Praha)

Nejlepší střelkyně: Trollerová Eliška (BK Loko Karlovy Vary)
Nejmladší hráčka: Vetenglová Adéla (BSK Tatran Kraslice)
Nejlepší střelkyně TH (dovednostní soutěž): Vopičková Amélie (BSK Tatran Kraslice)

MVP: Tomanová Zuzana (Basket Slovanka)

 

NF starších minižáků

Místo konání: Praha
Termín: 5.-7.5.2017

Konečné pořadí

  1. Snakes Ostrava
  2. USK Praha
  3. Sokol Pražský
  4. BK Horejsek Děčín
  5. SK Renocar Podolí
  6. Sršni Písek
  7. BŠ Tygři Praha
  8. BK Klatovy
  9. BVK Holice
  10. BK Nymburk
  11. Slavia Kroměříž
  12. BK Synthesia Pardubice

ALL STAR:
Ježek Jakub (Děčín)
Lilele Cedric (Sokol Pražský)
Olbort Tomáš (SK Renocar Podolí)
Palas Tomáš (USK Praha)
Křenek Jan (Snakes Ostrava)

Nejlepší střelec: Jan Polívka (SK Renocar Podolí)

MVP: Jan Leibner (Snakes Ostrava)

 

NF starších minižákyň

Místo konání: Litoměřice
Termín: 5.-7.5.2017

  1. Sokol Hradec Králové
  2. SŠMH Brno
  3. BK Strakonice
  4. BA Sparta Praha
  5. USK Praha
  6. Sluneta Ústí nad Labem
  7. Slovan Litoměřice
  8. DBaK
  9. BK Studánka Pardubice
  10. ŠBK Sadská
  11. BK Havířov
  12. OSK Olomouc

ALL STAR:
Kateřina Andresková (SŠMH Brno)
Veronika Vojtíková (BA Sparta)
Barbora Soukupová (BK Strakonice)
Anna Dospělová (SŠMH Brno)
Nikola Šafránková (Sokol Hradec Králové)

MVP - Jessica Nechanická (Sokol Hradec Králové)

 


Festival starších minižáků

Místo konání: Ostrava
Termín: 5.-7.5.2017

Konečné pořadí

  1. BK Příbor 
  2. Sam Brno 
  3. JBC Tygři Brno 
  4. BA Sparta Praha 
  5. BK Lions Jindřichův Hradec 
  6. BK Kladno 
  7. Sokol Kbely 
  8. Sokol Šlapanice

ALL STAR:
Lukáš Michna (BK Příbor)
Ondřej Snopek (BK Příbor)
Matěj Rychtecký (SAM Brno)
Josef Gale (SAM Brno)
Erik Svoboda (JBC Tygři Brno)

MVP - David Dostál (BK Příbor)

 

Festival starších minižákyň

Místo konání: Ostrava
Termín: 5.-7.5.2017

Konečné pořadí

1. SBŠ Ostrava

2. KP  Brno

3. HB Basket Praha

4. DSK Jičín

5. BŠ Praha

6. Slovanka Praha

7. SK Podolí

8. Jablonec n/N

9. Brandýs n/L

10. Basket Ostrava

 

ALL STARS:
Sára Lišková
Dominika Hynková (KP Brno)

Tereza Šandová (KP Brno)
Zuzana Vlosinská (SBŠ Ostrava)
Anička Jedličková (SBŠ Ostrava)

MVP: Eliška Kleinová (SBŠ Ostrava)